Edition Argent Håkan Karlsson Bägare ett par

Klubbat för:

500 SEK

800 SEK

HÅKAN KARLSSON, bägare, ett par, silver, Bertil Carlssons Guldsmedsverkstad, Göteborg, 1967,lätt konande cylinderform, invändigt förgyllda, signerade, höjd ca 60mm, vikt ca 75 g

Någon mindre repa ( går att polera bort maskinellt).

761710

2020-04-25