Edition Argent Håkan Karlsson Bägare ett par
Klubbat för:
500 SEK
800 SEK
HÅKAN KARLSSON, bägare, ett par, silver, Bertil Carlssons Guldsmedsverkstad, Göteborg, 1967,lätt konande cylinderform, invändigt förgyllda, signerade, höjd ca 60mm, vikt ca 75 g
Någon mindre repa ( går att polera bort maskinellt).
761710
2020-04-25