Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVUR, jugend tidigt 1900-tal, hölje i betsad ek, nyckel till luckan finns, höjd ca 213 samt största bredd 52 cm

Funktionen garanteras ej, slitage

761712

2020-04-16