Anshelm Dahl oljemålning

Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANSHELM DAHL (1897-1964): Höstlandskap med stugor, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 58x94 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

761713

2020-04-17