Sidobord

Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIDOBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, höjd ca 76 samt största mått 69x52 cm

Fanérskador på främst sargen, brujks och åldersrelaterat slitage

761720

2020-04-16