Oscar Reutersvärd omöjliga figurer

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): "Fifteen European impossible figures", Mapp med 15 st färglitografier, samtliga signerade, bladstorlek ca 39x29 cm

761721

2020-04-14