Birger Birger Ericson

Birger Birger Ericson
Birger Birger Ericson
Birger Birger Ericson
Birger Birger Ericson
Birger Birger Ericson
Birger Birger Ericson

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994): Stadsmotiv med figurer, signerad Birger, olja på pannå, ca 73x60 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

761723

2020-04-17