Carl Fredrik Reuterswärd olja 1962
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Game", signerad och daterad Carl Fredrik Reuterswärd, på baksidan betitlad och daterad 1962, olja på duk, 29x38,5 cm
PROVENIENS
Köpt på Stockholms Auktionsverk, Kvalitetsauktion, november 1977
761730
2020-05-10