Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILS KÖLARE (1930-2007): abstrakt komposition, akryl på pannå, N. Kölare, daterad 58, ca 23 x 47 cm
Smärre slitage.
761749
2020-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här