Nils Kölare

Nils Kölare
Nils Kölare
Nils Kölare
Nils Kölare
Nils Kölare
Nils Kölare

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS KÖLARE (1930-2007): abstrakt komposition, akryl på pannå, N. Kölare, daterad 58, ca 23 x 47 cm

Smärre slitage.

761749

2020-04-14