Klubbat för:
640 EUR
Utropspris
800 EUR
BERTEL GARDBERG, SÅSSKÅL MED SLEV, silver, Hopeatehdas Oy, Helsingfors 1958, signerad "BG", silver och teak, höjd 8,5 cm, slevens längd 20 cm.
Lätt slitage, gravering på botten
761750
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här