Silver såsskål och slev av Bertel Gardberg

Klubbat för:

640 EUR

Utropspris

800 EUR

BERTEL GARDBERG, SÅSSKÅL MED SLEV, silver, Hopeatehdas Oy, Helsingfors 1958, signerad "BG", silver och teak, höjd 8,5 cm, slevens längd 20 cm.

Lätt slitage, gravering på botten

761750

2020-04-19