Folke Ricklund oljemålning

Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLKE RICKLUND (1900-1986): Fjällandskap, signerad och daterad, olja på pannå, ca 11x25,5 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

761756

2020-04-17