Olof Arén

Olof Arén
Olof Arén
Olof Arén
Olof Arén
Olof Arén
Olof Arén

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLOF ARÉN (1918-2003): Medelhavsstrad, signerad Olof Arén, olja på duk fäst på pannå, ca 18,5x51,5 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

761761

2020-04-17