Bordsdekoration

Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSDEKORATION, porslin, troligen Italien, 1900-tal, i form av citronuppsats, höjd ca 45 cm

Mindre nagg förekommer

761762

2020-04-21