Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
JÖRGEN ZETTERQVIST 1928-2013): Insjömotiv, signerad och daterad-96, olja på duk, ca 24x33 cm
Svensk konst del 1
ur en privatsamling
761764
2020-04-17