Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
SVENSKT KONSTNÄRSLEXIKON, Red. G. Lilja o.a. I-V. Malmö (Allhem) 1952-67, 5 volymer.
Svensk konst del 1
ur en privatsamling
Omslag med slitage, skador
761765
2020-04-17