SVENSKT KONSTNÄRSLEXIKON, Allhem Malmö

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

SVENSKT KONSTNÄRSLEXIKON, Red. G. Lilja o.a. I-V. Malmö (Allhem) 1952-67, 5 volymer.

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

Omslag med slitage, skador

761765

2020-04-17