Erik Hallström oljemålning

Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIC HALLSTRÖM (1893-1945): Vinterlandskap, signerad och daterad Eric Hallström -35, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 27x39 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

761771

2020-04-17