Curt Clemens oljemålning

Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): Läsande kvinna, signerad och daterad Curt Clemens 1939, olja på duk, ca 53x68 cm

Dukskador (hål)

761774

2020-04-15