Klubbat för:
4 400 SEK
3 000 SEK
AXEL OLSON (1899-1986): ´´Cassis´´, signerad Axel Olson, olja på pannå, ca 19x23 cm
Svensk konst del 1
ur en privatsamling
761776
2020-04-17