Axel Olson oljemålning

Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): ´´Cassis´´, signerad Axel Olson, olja på pannå, ca 19x23 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

761776

2020-04-17