Gunnar Uotila skulptur

Gunnar Uotila skulptur
Gunnar Uotila skulptur
Gunnar Uotila skulptur
Gunnar Uotila skulptur
Gunnar Uotila skulptur
Gunnar Uotila skulptur
Gunnar Uotila skulptur
Gunnar Uotila skulptur
Gunnar Uotila skulptur
Gunnar Uotila skulptur
Gunnar Uotila skulptur
Gunnar Uotila skulptur
Gunnar Uotila skulptur
Gunnar Uotila skulptur

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR UOTILA (1913-1997): Beauty - sportpris, SOUMI-RUOTSI Helsinki 28-29.7 1960 XX Suomen Urheillulitto RY, signerad och daterad G Uotila -57, träskulptur, höjd ca 85 cm med sockel

Skador, lagning

761782

2020-04-13