Erik Detthow

Erik Detthow
Erik Detthow
Erik Detthow
Erik Detthow
Erik Detthow
Erik Detthow

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK DETTHOW (1888-1952): Landskap med kyrka, signerad Dettow, olja på duk fäst på pannå, ca 19x24 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

761785

2020-04-18