Ragnar Johansson oljemålning

Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Fjällandskap, monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 27x46 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

761787

2020-04-18