Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Fjällandskap, monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 27x46 cm
Svensk konst del 1
ur en privatsamling
761787
2020-04-18