Lennart Rodhe pastell

Lennart Rodhe pastell
Lennart Rodhe pastell
Lennart Rodhe pastell
Lennart Rodhe pastell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): ´´Kust´´, Malaga, monogramsignerad samt daterad 18-1-61, pastell, bildmått ca 20x28 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

761789

2020-04-18