Oskar Bergman

Oskar Bergman
Oskar Bergman
Oskar Bergman
Oskar Bergman
Oskar Bergman
Oskar Bergman
Oskar Bergman
Oskar Bergman

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Skog med blommor, signerad och daterad Oskar Bergman 1942, olja på pannå, ca 26x40,5 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

761792

2020-04-18