Ikoner

Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Heliga Ludmila reps Madonna med barnet, ikoner, olja på duk, ca 40x30 resp 40,5x30,5

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

761797

2020-04-18