Maserati

Maserati
Maserati
Maserati
Maserati
Maserati
Maserati
Maserati
Maserati
Maserati
Maserati

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MASERATI, solglasögon, båge i plast, skalmar i metall, bredd 14,5 cm, höjd 6 cm, skalmlängd 10,5 cm, originalfodral, 2 extra glas med olika toner samt 1 par ridskalmar, cert (ej ifyllt), putsduk, instruktionsbok

Ingår i tema "Bakom mina solglasögon"

Bruksslitage, mindre repor

761802

2020-04-20