Maserati
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MASERATI, solglasögon, båge i plast, skalmar i metall, bredd 14,5 cm, höjd 6 cm, skalmlängd 10,5 cm, originalfodral, 2 extra glas med olika toner samt 1 par ridskalmar, cert (ej ifyllt), putsduk, instruktionsbok
Ingår i tema "Bakom mina solglasögon"
Bruksslitage, mindre repor
761802
2020-04-20