Edition Argent Skedar 6 st silver 1800/1900-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEDAR, 6 st, silver, 1800/1900-tal, svenska stämplar, Svensk spetsig, Engelsk snäck, Gammal fransk mfl, bestående av strösked, 2 st såsskedar samt 3 st uppläggsskedar i olika storlek, längd ca 190-215 mm, vikt ca 315 g

En del med gravyr. Behov av puts.

761830

2020-04-25