Byrå rokokostil
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, rokokostil, profilerad stenskiva, fanérad i mahogny, bronserade beslag, höjd ca 81, 104x55 cm, nyckel finns att avhämta vid utlämningen
Smärre ytskador, fanérbortfall
761844
2020-04-14