Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN i form av löpare i startgroparna, 1800/1900-tal. parian, höjd ca 13 cm

Smärre slitage

761846

2020-04-17