Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCENDEKOR, järn, skulptur på träsockel, man bärandes lykta, ca 145x54 cm
PROVENIENS: Antikmässan i början 80-talet.
Smärre slitage och skador
761857
2020-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här