Scendekor

Scendekor
Scendekor
Scendekor
Scendekor
Scendekor
Scendekor

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCENDEKOR, järn, skulptur på träsockel, man bärandes lykta, ca 145x54 cm

PROVENIENS: Antikmässan i början 80-talet.

Smärre slitage och skador

761857

2020-04-14