Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
SATSBORD, 1970/80-tal, 3 delar, fanér i bl a valnöt, höjd ca 43-55 cm, största skivan 65,5x44 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar, stötmärken, slitage
761860
2020-04-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner