Satsbord

Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

SATSBORD, 1970/80-tal, 3 delar, fanér i bl a valnöt, höjd ca 43-55 cm, största skivan 65,5x44 cm

Zustandsbeschreibung

Fläckar, stötmärken, slitage

761860

2020-04-17