John Jacobson blandteknik
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHN JACOBSON (född 1958): Utan titel, signerad och daterad på baksidan John Jacobson -92, blandteknik på pannå, 83x73 cm.
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Bo Siesjö Collection, 29 september 2010, katalognr 216
761869
2020-05-10