CARL MALMSTEN Lilla Åland
2020-04-17
761878
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL MALMSTEN, "Lilla Åland", stol, för Stolab, grönlackerad, stämplad undertill, sitthöjd ca 44 cm
Obetydligt slitage