Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, "Lilla Åland", stol, för Stolab, vitoljad, stämplad undertill, sitthöjd ca 44 cm
Visst ytslitage i form av svarta märken kring sitts
761883
2020-04-17