Carlm Malmsten LillaÅland stol

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, "Lilla Åland", stol, för Stolab, vitoljad, stämplad undertill, sitthöjd ca 44 cm

Visst ytslitage i form av svarta märken kring sitts

761883

2020-04-17