Pergamentbrev

Pergamentbrev
Pergamentbrev
Pergamentbrev
Pergamentbrev
Pergamentbrev
Pergamentbrev
Pergamentbrev
Pergamentbrev

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

PERGAMENTBREV, 1600-tal, ca 23x33 cm

Brevet är utrangerat från Gävle stadsbibliotek

Fuktfläckar, nagg, slitage, hål efter sigill, blyertspåskrifter

761891

2020-04-17