Oljemålning kopia

Oljemålning kopia
Oljemålning kopia
Oljemålning kopia
Oljemålning kopia

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Porträtt av en okänd kvinna, olja på duk, efter ett original av Ivan Kramskoj (1837-1887), ca 52x68 cm

Krackelering

761894

2020-04-14