Astrid Anckers oljemålning

Astrid Anckers oljemålning
Astrid Anckers oljemålning
Astrid Anckers oljemålning
Astrid Anckers oljemålning
Astrid Anckers oljemålning
Astrid Anckers oljemålning
Astrid Anckers oljemålning
Astrid Anckers oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRID ANCKERS ÖMAN (1891-1953): "Gullvivor", signerad och daterad A. Anckers-Öman 1946, olja på duk, ca 41x32 cm

761898

2020-04-14