Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

YVES SAINT LAURENT, solglasögon, båge och skalmar i plast, bredd 14 cm, höjd 5 cm, skalmlängd 13 cm, Yves Saint Laurent-fodral

Ingår i tema "Bakom mina solglasögon"

Slitage, mindre repor

761905

2020-04-20