Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
YVES SAINT LAURENT, solglasögon, båge och skalmar i plast, bredd 14 cm, höjd 5 cm, skalmlängd 13 cm, Yves Saint Laurent-fodral
Ingår i tema "Bakom mina solglasögon"
Slitage, mindre repor
761905
2020-04-20