Sven Lidberg olja på pannå

Sven Lidberg olja på pannå
Sven Lidberg olja på pannå
Sven Lidberg olja på pannå
Sven Lidberg olja på pannå

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): Blomsterförsäljning, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, ca 46x38 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

761912

2020-04-17