Anders Fogelin oljemålning

Anders Fogelin oljemålning
Anders Fogelin oljemålning
Anders Fogelin oljemålning
Anders Fogelin oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS FOGELIN (1933-1982): ´´Grekishi Landskap´´, signerad Anders Fogelin, olja på pannå, ca 40x50 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

761915

2020-04-18