Kurt Jungstedt Stockholm

Kurt Jungstedt Stockholm
Kurt Jungstedt Stockholm
Kurt Jungstedt Stockholm
Kurt Jungstedt Stockholm

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURT JUNGSTEDT (1894-1963): Vintermotiv med figurer, signerad och daterad Kurt Jungstedt -58, akvarell, ca 35x41 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

761920

2020-04-18