Stolar
2020-04-14
761954
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 4 st., 1800-talets början, empire, fanerad med mahogny, sabelformade ben, textilklädda, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, lagningar