Alfred Wahlberg

Alfred Wahlberg
Alfred Wahlberg
Alfred Wahlberg
Alfred Wahlberg

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Timmerflottning, osignerad, intygas á tergo, akvarell, ca 28x41 cm

761965

2020-04-14