Damarmbandsur Certina
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
CERTINA, damarmbandsur, förgyllt stål, Mayfair, plexiglas, armband i oädel metall, diameter ca 25 mm
Volvomärke på baksidan, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor, armband sned och med trög låsfunktion
761966
2020-04-17