Skulpturer

Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SKULPTURER,(2) 1 par i form av boxare, i gjutningen signerade Waegem, bronserad metall samt socklar i svartmålat trä, 1900-talets andra hälft,höjd ca 70 cm

761985

2020-04-17