Fåtölj Stanford av Folke Ohlsson
Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
FOLKE OHLSSON, fåtölj m. pall "Stanford", DUX, formgiven 1960, stomme i teak, klädd i röd/gul textil, rygghöjd ca 93, bredd ca 79 cm
Zustandsbeschreibung
Senare band till nackkudde, smärre slitage, smärre kanstött / repor förekommer
761988
2020-04-17