Sven Larsson matbord furu

Sven Larsson matbord furu
Sven Larsson matbord furu
Sven Larsson matbord furu
Sven Larsson matbord furu
Sven Larsson matbord furu
Sven Larsson matbord furu
Sven Larsson matbord furu
Sven Larsson matbord furu
Sven Larsson matbord furu
Sven Larsson matbord furu

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

SVEN LARSSON, matbord, furu, 1970-tal, lackerad, höjd ca 73, 160x100 cm

Bruksslitage, mindre repor, märken

761990

2020-04-17