Snurrstol
Vollendet
2020-04-17
762003
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
SNURRSTOL/SKOMAKARSTOL, omkring 1900-talets mitt, massiv björk, sitthöjd från 45 cm
Obetydligt slitage