Dessertgafflar i silver

Dessertgafflar i silver
Dessertgafflar i silver
Dessertgafflar i silver
Dessertgafflar i silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 800 SEK

Beschreibung

DESSERTGAFFLAR, 12 st, silver samt mässing, 1800-talets slut, stämplade Minerva, Paris, handtagen i silver, längd ca 16 cm, mått ca 32x20 cm, medföljer originalschatull

Zustandsbeschreibung

1 med buckla vid handtag

762007

2020-04-17