Konferensgrupp 9 dlr
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONFERENSGRUPP, 9 delar, 1900-talets andra hälft, bestående av karmstolar 8 st, klädd i grått konstläder, snurrbar, sitthöjd ca 45, matbord med skiva i rökfärgat glas, ben i metall, höjd ca 71, 180x99 cm
Bruksslitage, repor, märken
762015
2020-04-17